Kontakt, informace a objednávky Kozlovky

            
fotky na plakát  Kozlovky
Copyright © 2009 by "Do&Slav"
All Rights reserved
počítadlo.abz.cz

 

 

Velkopopovická kozlovka zůstala věrná svému osvědčenému stylu netradiční skorodechovky a odehrála spoustu koncertů a jiných akcí po celých Čechách a na Slovensku a ráda zavítá všude tam, kde mají rádi kombinaci tradiční i netradiční dechovky okořeněné swingem, charlestonem, chansonem či rokenrolem. Koncertní programy jsou určeny pro kulturní domy, divadla, náměstí a pod. Kapela v něm nezapomíná ani na velikány jako jsou např. Elvis Presley, Edith Piaf, Bill Haley. Pořad je komponovaný, provázený mluveným slovem a veselými scénkami. Není  to ryze dechovkový koncert, přátelé dechovky si ovšem určitě přijdou na své a je určen divákům různého věku.  Kozlovka také spoluúčinkuje na akcích měst, či obcí, vinařských oslavách atd. (Doba trvání: cca 60 - 75 min.)  Plakát v elektronické variantě je k dispozici.


Obsazení: 
Marčelína - Marcela Repková / zpěv / dodavatelka úsměvů a také pečiva z vlastní pekárny // J.Dodo Slávik / kapelník /  zpěv, kytara, banjo, valič "basedodovek". ( také člen divadla Andromeda  a hudební komedie Růže z Argentiny ), // Pepa Hurikán - Josef Krucký / alt - sax, klarinet /, sborový a sólový zpěv , donašeč "Jobových zvěstí", seznamující se pod značkou "sax & sex". . // Střapula - Jiří Kopernický - Koperník ) / bicí / sborový zpěv, odborník pro styk kapely na meziplanetární úrovni. 
// Bráník - Jan Janda / tenor - sax.. klarinet / sborový zpěv, tiskový mluvčí kapely // Čágy - Jan Šesták / lesní roh / sborový zpěv, referent pro styk s pořadatelkami // Honza Jaroš / tuba, baskytara / zástupce pro alimentační povinnosti. ( Pozor! Pouze teoreticky ) // 
Harry – Honza Řeřicha / trumpeta / sborový zpěv, kapelový psycholog // Jaroušek - Jaroslav Filípek / trumpeta / sborový zpěv, zástupce kapelového psychologa.