počítadlo.abz.cz
zábavný pořad pro děti od 3 do 12 let, plný písniček a legrace, vhodný k příležitosti karnevalu, dne dětí nebo k ukončení školního roku.
Kategorie taneční: Má-li někdo sen být tanečníkem, může si to sám vyzkoušet. Naučíme se několik atraktivních a veselých tanců ( rock and roll, twist, macarena, letkis, ptačí tanec, country, disko atd. ) a první odvážlivci mohou zjistit, jaké je to tančit na jevišti.
Děti si rozvíjejí základní pohybové a rytmické schopnosti.
Kategorie pěvecká: Na hudební základ soutěžící zpívá známou dětskou písničku.

Kategorie sportovní: Ti, co jsou spíše sportovně založeni, se mohou pokusit vyhrát v populárních Hulla hop (obruče) a dalších sportovních disciplínách.
Tento pořad má dvě varianty. Buď děti sedí jako diváci a vše se odehrává na jevišti  kulturního domu, divadla apod. nebo je volný parket a všichni se tancování zúčastní. Takže se celá záležitost může konat třeba na náměstí, hřišti atd.
Doba trvání cca 50 min. (lze prodloužit)
Pořad plný tance a her pro děti od 3 do 12 let.

Celou dobu mají děti vedenou zábavu, kdy se naučí spoustu různých tancu - např. DISCO, ROCK’N ROLL, TWIST, MACARENU, COUNTRY, POLKU atd.
Také si zkusí zazpívat v dětském „Karaoke“ a je pro ně připravena řada atraktivních soutěží: SPORTOVNÍ, TANEČNÍ, ZRUČNOST, GYMNASTICKÉ OBRUČE atd.
Doba trvání cca 60 min. Lze prodloužit
Copyright © 2004 by "Do&Slav"
All Rights reserved